لیوان کاغذی یکبار مصرف

لیوان کاغذی ۲ انس (60cc) شات

لیوان کاغذی ۲ انس با ظرفیت ۶۰ سی سی (یا لیوان کاغذی شات) برای سمپلینگ های  کم حجم، بعنوان لیوان کاغذی قهوه و ظرف کاغذی سس های دست ساز استفاده می شود. لیوان های کاغذی شات پاپک با جوهر بهداشتی چاپ شده و دارای پوشش داخلی پلی اتیلن می باشد. برای دریافت نمونه یا  سفارش با طرح اختصاصی با ما در ارتباط باشید.

 

لیوان کاغذی ۶ انس (180cc)

لیوان کاغذی ۶ انس، لیوانی برای نوشیدن آب، چای و سمپلینگ های متنوع ، لیوان یخ در کنار قوطی نوشابه، امکان درخشیدن برند شما روی لیوان را فراهم می کند. این لیوان ها قابل سفارش با طرح اختصاصی شما ،چاپ شده با جوهر بهداشتی می باشند. 
لیوان های پاپک با جوهر بهداشتی چاپ شده و دارای پوشش داخلی پلی اتیلن می باشد. برای دریافت نمونه یا  سفارش با طرح اختصاصی با ما در ارتباط باشید.

لیوان کاغذی ۷ انس (200cc)

لیوان کاغذی ۷ انس برای نوشیدن آب،چای و سمپلینگ های متنوع ، استفاده بعنوان لیوان یخ در کنار قوطی نوشابه، امکان درخشیدن برند شما روی لیوان با طلاکوب کردن طرح شما را دارد. لیوان های پاپک با جوهر بهداشتی چاپ شده و دارای پوشش داخلی پلی اتیلن می باشد. برای دریافت نمونه یا  سفارش با طرح اختصاصی  با ما در ارتباط باشید.
 

لیوان کاغذی 16 انس (480cc) یا لیوان کاغذی نوشابه به همراه درب

اصلی ترین مصرف لیوان کاغذی ۱۶ انس (لیوان کاغذی نوشابه درب دار) سرو انواع نوشیدنی های سرد است .این سایز از لیوان ، لیوانی مناسب برای دستگاه های نوشابه ساز و ماءالشعیر می باشد. این سایز از لیوان دارای درب محکم نی خور می باشد که در طرح های عمومی نیز در مجموعه پاپک موجود می باشد. 

لیوان های پاپک با جوهر بهداشتی چاپ شده و دارای پوشش داخلی پلی اتیلن می باشد. برای دریافت نمونه یا سفارش با طرح اختصاصی  با ما در ارتباط باشید.

لیوان کاغذی ۲۲ انس (650cc)

لیوان کاغذی ۲۲ انس ( لیوان کاغذی ضد آب) ، لیوانی با اندازه و حجم هیجان انگیز که دارای درب نی خور و محکم است ، این لیوان برای سرو انواع نوشیدنی سرد به ویژه نوشابه دستگاهی در رستوران ها و کافی شاپ ها مناسب است. 
ویژگی خاص این لیوان، ضد آب بودن ان حتی از جداره خارجی است. لیوان های پاپک با جوهر بهداشتی چاپ شده و دارای پوشش داخلی پلی اتیلن می باشد. برای دریافت نمونه یا  سفارش با طرح اختصاصی با ما در ارتباط باشید.

20 بسته 100 عددی

 

0%